Hakkımızda

2020 yılında temellerini attığımız Arrange Point markası altında video oyun ve onunla ilgili teknolojiyle uzmanlaşan ekibimizle, oyunculara objektif incelemeler ve içerik sunmak bizim yegane hedefimizdir.

Arrange Point markasıyla video oyun sektörüne yeni ve farklı bir bakış açısı getirmeyi ve aynı zamanda sektöre olan yaklaşımımızı sürekli geliştirerek, global pazardaki her oyuncuya ulaşmak ve AP ismimizle interaktif bir dünya yaratmak için çalışıyoruz. Ailemizin her bir ferdi video oyun sektörüne yön vermek ve oluşumumuzu saygın bir şirket haline getirmek için Arrange Point markası altında toplanmıştır. Video oyun sektörüne etik kurallarımız çerçevesinde +1 değerden fazla değer katmak ideal olan tek amacımızdır.

Oyuncular ve video oyun sektörü için üstlendiğimiz sorumluluk gereği sunduğumuz hizmetlerden yararlanan oyunculara eğlenceli, güvenilir ve geliştirici içerik sunmaktayız. Bu durumun oluşumumuzun geleceği ve sürekliliği için büyük bir değer olduğunun farkındayız. Sahip olduğumuz tek etken takipçilerimizden edindiğimiz güç ve onurlandırıcı övünçlerdir.

Oluşumumuzun sistemi tarafından titizlikle yürürlüğe konan yayıncı politikamız, medya etiği ve kurumsal kimliğimizle örtüşen kurallar çerçevesinde uygulanmaktadır. Dişli çarkların kendi kendine yetebilen mekanizması gibi yazarlarımız ve yayıncılarımızın etik değerlerinin sınırları, görev ve sorumluluk neticesinde oluşumumuz tarafından işlenmektedir.

Projelerimizin geleceği ve neticesi için iş birlikteliğimiz bizim için önemli bir etkendir. Sektörel olarak benzer alanlarda faaliyet gösteren medya şirketleri ile iyi ilişkiler kurmak bizim için vazgeçilmez bir zorunluluktur. Vizyonumuza göre benimsediğimiz tutumumuz ise kendisini yenileyen ve geliştiren girişimci bir ruha sahiptir.

“En büyük savaş, cehalete ve gericiliğe karşı yapılan savaştır.”
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend