HOTEL RENOVATOR DEMOSUNU OYNADIK

Hotel Renovator

Two Horizons S.A. ve The Dust S.A ortaklığında geliştirilen bağımsız macera ve simülasyon oyunu Hotel Renovator, Steam Next Fest etkinliğinde demosuyla yer aldı ve biz de oynama şansını yakaladık.

Her geçen gün artan simülasyon örneklerinin bu ara revaçta olan türü yenileme. Terkedilmiş ya da eskimiş olanı al yenileyip eski ihtişamına kavuşturup para kazan döngüsünün her çeşidiyle karşılaşmaya devam ediyoruz. Steam Next Fest etkinliğinde bu sisteme sahip iki oyundan bir tanesi olan Hotel Renovator ise adından anlayacağınız üzere kaderine terkedilmiş bir otel binasını al parlat, cilala ve misafirlerini ağırla diyor.

Yenileme simülasyonlarında olduğu gibi işimiz ilk olarak eskileri atmak ve yıkmak. Otel binası ve odalar haliyle berbat durumda ve her yer çerçöp yığını. Eski eşyaları atmak, çöpleri temizlemek ve odanın eski boyasını ve yer döşemesini temizlemek yapılacaklar arasında. Bunlar tamamlandıktan sonra ise gerisi sizin zevkinize ve misafirlerinizin isteklerine göre odaları şekillendirmek.

Misafirleriniz normal olarak para verip kalacakları oda için bazı taleplerde bulunuyorlar. Bazısı kesinlikle televizyon olmalı derken bir diğeri odanın çiçekler ve bitkilerle donatılmasını istiyor. Misafirleri kabul etme ve odalarına yerleştirme tarafında demo yetersiz ve zevksizdi. Umarım tam sürümde lobi bulunur ve asıl olarak işleri buradan hallederiz.

Son olarak hem hoş bir görsellik sunması hem de demo açısından performans konusunda bir sorun yaşamamış olmam artı puan. Eğer oynanışta geliştirilirse açıkçası çok keyifli bir oyun bizleri bekliyor.

STEAM SAYFASI

HOTEL RENOVATOR SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:Önerilen:
İşletim Sistemi:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşlemci:intel Core i3 3,20GHz
AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
Intel Core i5-8400
AMD Ryzen 5 1600
Bellek:4 GB Ram8 GB Ram
Ekran Kartı:GeForce GTX 560
AMD R7-260X
GeForce GTX 970
AMD Radeon RX 580
Depolama:15 GB Kullanılabilir alan15 GB Kullanılabilir alan
DirectX:Sürüm 11Sürüm 11

Written by
90'larda çocuk olmuş, oyun ve teknoloji sever ama fiyatlarından dolayı Küçük Emrah'ı idol kabul etmiş Karşıyaka'lı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend