FALL GUYS: ULTIMATE KNOCKOUT VİDEO İNCELEME

2020 yılında battlegrounds oyunların oyuncu sayısı yine azımsanamayacak derecede fazla olsa da geçen senelere göre ilgi kaybı olduğunu görmek zor değil. Yapımcılar da bunun farkında olacak ki yeni çıkarttıkları battleground oyunlarına hep bir şey ekleyerek veya oynanışı hızlandırarak oyuncu çekmeye çalıştılar. Fakat hepsinde temelde mantık ve oynanış aynı oldu. Oyuncular haritaya atlar, bulabildikleri ekipmanı bulup hayatta kalmaya ve kazanmaya çalışırlar. 2020 yılının Temmuz ayında bu mantığı tamamen değiştirip farklı oyunlardan da bir şeyler alarak ”battlegroundsvari” bir oyun olmayı başardı Fall Guys: Ultimate Knockout.

Fall Guys, parkur mekanikleri ve çeşitli oyun modlarından da alarak hem takım oyunu hem de solo bir oynanış sunmuştu oyunculara. Bu sayede özellikle çıktığı zamanlarda büyük patlama yarattı. Hatta Steam’de anlık oyuncu sayısında rekor dahi kırmıştı. Biz de sizler için oyunun video incelemesini hazırladık. Keyifli seyirler dileriz!

Bu arada bizi Arrange Point YouTube kanalımızdan da takip edebilir, oradaki içeriklerimizi de izleyebilirsiniz!

Fall Guys: Ultımate Knockout incelememizi okumak isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz!

Written by
Çok oyun oynar, azı hakkında konuşur. Kendisini iki üç kelime ile anlatmayı sevmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend