ÜNLÜ KOMEDYEN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU

Full House (Bizim Ev) olarak tanınan sitkom komedi dizisinin ünlü komedyeni hakkında üzücü bir haber aldık: bir otel odasında aramızdan ayrıldı.

1995-2002 yıllarında Kanal D’de yayınlanan dizi, tüm dünyada sevildiği gibi Türk televizyon seyircileri tarafından da sevildi. İlk olarak Amerika menşeli ABC televizyon kanalında 1987’nin Eylül ayında gösterildi. 1995 yılına kadar da süren dizi tam olarak 8 yıl sürmüştür.

Bob Saget dün akşam saatlerinde ABD’de bir otel odasında hayata gözlerini yumdu. Ölüm nedeni her ne kadar saklansa da yakınları -yasaklı bir madde kullanıcısı olduğu için- ölüm nedeninin yasaklı maddeden olduğundan şüpheleniyorlar.

Bob Saget – 1956 / 2022


FULL HOUSE HAKKINDA

Karısı Pam’in ölümünden sonra, spor haberleri sunucusu Danny Tanner (Bob Saget) bir rock müzisyeni olan kayınbiraderi Jesse’yi ve çocukluktan bu yana en iyi arkadaşı olan stand-up komedyeni Joey’yi, üç kızını yetiştirmesine yardımcı olmaları için eve davet eder. Zamanla, üç adam ve üç çocuk birbirine bağlanır.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend