TEMMUZ AYINDA ÇIKIŞ YAPACAK FİLMLER

Temmuz Ayında

Pandeminin getirdiği sınırları yavaş yavaş genişletmeye başladığımız Haziran ayında, aksiyon ve animasyon ağırlıklı bir sinemayı ardımızda bıraktık. The Conjuring Devil Made Me Do It, Fast And Fruious serisinin 9. filmi F9 ve The Hitman’s Wife’s Bodyguard gibi filmler öne çıkanlardan oldu. Haziran ayında çıkmış filmleri kaçırdıysanız veya tekrar tam bir listesine göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak hazırladığımız listeye ulaşabilirsiniz.

Temmuz ayı ise, büyük bütçeli ana akım filmler bakımından geçtiğimiz son iki aydan biraz daha zengin gibi gözüküyor. Ayrıca, Temmuz’un başından itibaren, sonradan bir değişiklik olmaz ise, ülkemizde de sinemalar açılacak.

Purge serisinin yeni filmi The Forever Purge, Chriss Prat’lı The Tomorrow War, Space Jam: A New Legacy, Snake Eyes, Matt Demon’lu Stillwater, Dwayne Johnson ve Emilly Blunt’lı Jungle Cruise ve Black Widow bu ayın öne çıkan filmlerinden gibi gözüküyor. Temmuz ayında çıkacak filmler listesine de şöyle bir göz atalım:

TEMMUZ AYINDA ÇIKACAK FİLMLER

1 TEMMUZ

2 TEMMUZ

9 TEMMUZ

10 TEMMUZ

14 TEMMUZ

16 TEMMUZ

20 TEMMUZ

21 TEMMUZ

23 TEMMUZ

24 TEMMUZ

29 TEMMUZ

30 TEMMUZ

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend