SNAKE EYES FRAGMANI YAYINLANDI

Snake Eyes

Spiliotopoulos’un bir hikayesinden senaryolaştırılan ve Robert Schwentke’nin yönettiği aksiyon filmi Snake Eyes (Tam adıyla Snake Eyes: G.I. Joe Origins) fragmanı yayınlandı. Senaryo yazar kadrosu, Evan Spiliotopoulos, Joe Sharpnel ve Anna Waterhouse’u içeriyor. Baş rollerinde, Henry Golding, La Casa De Papel dizisinin Tokyo’su Úrsula Corberó, Andrew Koji, Samara Weaving, Peter Mensah ve tabii ki birçok oyuncu daha yer alıyor. Film 23 Temmuz’da gösterime girecek.

Yalnız bir dövüşçü, Arashikage adlı eski bir Japon Ninja klanı tarafından karşılanır ve eğitilir. Ancak nihayetinde ”Snake Eyes” isimli kahraman olma yolunda ilerlerken, geçmişindeki sırlar açığa çıkınca sadakatinin test edildiğini görür.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, G.I. Joe serisinden tanıdığımız Snake Eyes karakterini anlatan bir Spin-off filmi yani yan filmi olacak. Serinin ana hikayesini devam ettirmeyecek. İlk olarak duyurusu 2018’de yapılan ve üstünde çalışılmaya 2019’da başlanan bu filmin fragmanının çıkması üç yıl sürdü. Serinin hayranları için uzun süreli bu bekleyiş nihayet sona erdi. Ve böyle heyecan verici bir fragman ile de, film güzel bir dönüş yapmış gibi gözüküyor. Seriyi henüz bilmeyenler için de, film bir Spin-off filmi olduğundan ve o evrendeki bir karakterin başlangıç hikayesini anlattığından dolayı G.I. Joe serisine girmek için iyi bir fırsat olabilir.

Mayıs ayında çıkacak diğer filmleri de listelediğimiz şu yazımıza bakmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend