RESIDENT EVIL INFINITE DARKNESS DİZİSİ ÇIKIŞ TARİHİ DUYURULDU

Resident Evil Infinite

Netflix’in Resident Evil Infinite Darkness animesinin çıkış tarihi sonunda duyuruldu. 8 Temmuz’da gösterime girecek olan dizi, yeni bir macerayı konu alacak. Bu dizide de tekrar Leon Kennedy ve Claire Redfield ile buluşacağız. Nick Apostolides Leon Kennedy’yi, Yūko Kaida ise Claire Redfield’i seslendirecek.

Resident Evil: Infinite Darkness, Resident Evil 4’ten iki yıl sonra, 2006 yılında geçiyor. Seri, ABD Başkanı Ashley’nin babasının, Beyaz Sarayı bir istila sonucu boşaltmak zorunda kalmasıyla başlıyor. Fragmanda ise, Leon Kennedy’nin geçmişinden anılar hatırladığını ve Beyaz Saray’ın istilaya uğramış halini görmekteyiz.

Dizi, Resident Evil’dan ilham alarak geliştirilmiş “Dino Crisis” serisinin yapımında rol alan ve Capcom’da çalışan Hiroyuki Kobayashi tarafından üretiliyor ve denetleniyor. Yapımcı firması ise Akira, Panda Kopanda ve daha bir çok ünlü animenin yapımcılığını üstlenmiş, aynı zamanda 2019’da çıkan ve Bong Joon-ho’nun yönetmenliğini yaptığı Parasite filminin de yapımcı ortaklarından birisi olan TMS Entertainment.

Dizinin çıkış tarihi ile birlikte fragmanı, Netflix’in resmi Twitter hesabı olan “Netflix Geekend” tarafından paylaşıldı. 8 Temmuz’da Netflix‘te çıkıyor!

Daha fazla film-dizi haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend