ÖLÜLER ORDUSU RESMİ FRAGMANI YAYINLANDI

ÖLÜLER ORDUSU

Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder’s Justice League versiyonu ile sahalara geri dönen ünlü yönetmen, yeni filmiyle de hız kesmeden devam ediyor. Ölüler Ordusu için daha önce bir duyuru yapılmış ve tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. İlk resmi fragmanın haberine buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise filmin detaylı bir tanıtımı Youtube üzerinden paylaşıldı.

Zack Snyder’in, Shay Hatten ve Joby Harold ile birlikte yazıp yönetmenlik koltuğuna bizzat kendisinin oturduğu yapımda oyuncu kadrosu heyecan yaratıyor. İşte filmde yer alacak oyuncuların listesi:

  • Hiroyuki Sanada
  • Dave Bautista
  • Ella Purnell
  • Garret Dillahunt
  • Ana de la Reguera
  • Nora Arnezeder
  • Samantha Win
  • Tig Notaro

Süresi 2 saat 28 dakika olarak gözüken filmin, konusu ise şu şekilde olacak:

Las Vegas’ta zombi salgınının başlamasının ardından bir grup paralı asker, eşi benzeri görülmemiş büyüklükte bir soygun gerçekleştirmek için büyük bir risk alarak karantina bölgesine girer.

Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Filmin Netflix sayfasına gitmek isterseniz de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ölüler Ordusu’nun yayın tarihi 21 Mayıs olacak.

ÖLÜLER ORDUSU YÖNETMENİ ZACK SNYDER HAKKINDA

Zachary Edward Snyder, Amerikalı film yönetmeni, yapımcı ve senarist. İlk filmini 2004 yılında, Dawn Of The Dead’in yeniden uyarlanmasıyla yaptı. Watchmen ve 300 gibi uyarlamalarının yanı sıra Henry Cavill’in oynadığı ilk Superman filmi olan Man of Steel, onun devam filmi Batman vs Superman: Dawn of Justice ve Justice League gibi filmlerin yönetmenliğini yaptı. Zack Snyder’s Justice League, geçtiğimiz ay HBO Max’te yayınlanmıştı. Detaylı bilgiye haberimizden edinebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend