ÖLÜLER ORDUSU FRAGMANI YAYINLANDI

OLULER ORDUSU

Batman vs Superman, Watchmen gibi yapımlarda yönetmenlik yapan, son zamanlarda kabuğuna çekilmiş olan Zack Snyder, deyim yerindeyse sahalara geri döndü. Geçtiğimiz günlerde Justice Leauge’in Zack Snyder versiyonunun çıkması için yoğun talepte bulunan çizgi roman okurları amacına ulaşmış ve yapımın fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Büyük ilgi toplayan yapımın haberine buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise Ölüler Ordusu duyuruldu, detaylar haberimizde.

25 Şubat Salı günü ise çizgi roman hayranlarını ve film severleri sevindiren bir haber daha duyuruldu. Zack Snyder’s Justice Leauge’in ardından Ölüler Ordusu müjdesi verildi! Ünlü yönetmenin Shay Hatten ve Joby Harold ile birlikte yazıp yönetmenlik koltuğuna bizzat kendisinin oturduğu yapımda oyuncu kadrosu ise heyecan yarattı. The Wolverine, Son Samuray gibi filmlerde görev almış olan Hiroyuki Sanada, ünlü Amerikan güreşcilerinden Dave Bautista ve güzel oyuncu Ella Purnell başrol oyuncular olarak yapımda yer alıyor.

Netflix’in Ölüler Ordusu hakkındaki açıklaması şu şekilde:

Bir Zack Snyder filmi. 21 Mayıs’ta Netflix’te. Las Vegas’ta zombi salgınının başlamasının ardından bir grup paralı asker, eşi benzeri görülmemiş büyüklükte bir soygun gerçekleştirmek için büyük bir risk alarak karantina bölgesine girer.

Fragmanı kısa olsa da oldukça heyecan uyandırıcı. Ölüler Ordusu’nun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

ÖLÜLER ORDUSU YÖNETMENİ ZACK SNYDER HAKKINDA

Zachary Edward Snyder, Amerikalı film yönetmeni, yapımcı ve senarist. İlk filmini 2004 yılında, Dawn Of The Dead’in yeniden uyarlanmasıyla yaptı. Watchmen ve 300 gibi uyarlamalarının yanı sıra ilk Superman filmi olan Man of Steel, onun devam filmi Batman vs Superman: Dawn of Justice ve Justice Leauge gibi filmlerin yönetmenliğini yaptı. Justice Leauge, HBO Max’da 2021 yılında hem uzun metrajlı film hem de dört bölümlük mini seri olarak yayınlanacak.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend