MORTAL KOMBAT SİNEMA SEVERLERLE BULUŞUYOR!

Mortal Kombat’ın filmi çıkıyor! Bugün filmin tanıtım videosu yayınlandı ve filmle ilgili detaylar paylaşıldı. İşte o detaylar…

New Line Cinema’nın ana yapımcılığını üstlendiği Mortal Kombat, geçmişten günümüze satış rekorları kıran bir dövüş oyunu serisidir. Mortal Kombat serisinin son oyunu 11’in başarısını daha da taçlandırmak isteyen yapımcılar, 16 Nisan’da çıkacak serinin sinema filmini çekti. Filmin yönetmen koltuğuna Avusturalyalı reklam film yönetmeni Simon Mcquoid (Kendisi aynı zamanda ödül almış bir yönetmendir) oturuyor. Kendisinin ilk uzun metrajlı film projesinde Lewis Tan ve Ludi Lin başta olmak üzere pek çok oyuncu yer alırken; filmin senaryosu da Greg Russo ve Dave Callaham’ın kaleminden çıkacak. (Hikayesi Russo ve Oren Uziel’e ait).

Mortal Kombat filminin atmosferini pekiştirecek müzik çalışmalarını ise Benjamin Wallfisch’ten (Blade Runner 2049) dinleyeceğiz.

Filmin yapımını New Line Cinema ve Atomic Monster/Broken Road Production, dünya çapında dağıtımını ise Warner Bros. Pictures üstleniyor. Film bu yıl içerisinde sinema severlerle buluşacak.

MORTAL KOMBAT FİLMİNİN TANITIMINDAN

Para karşılığı dövüşmeye alışkın MMA dövüşçüsü Cole Young, Outworld’ün İmparatoru Shan Tsung’un en iyi savaşçısıdır. Cole, Outworld’de yaşayan buz ustası Sub-Zero’nun onu avlaması için neden gönderildiğinden habersizdir. Ailesinin güvenliğinden endişe duyan Cole, kendisiyle aynı ejderha doğum lekesine sahip Binbaşı Jax’ın önderliğinde Sonya’yı aramaya çıkar. Kendini Yüce Tanrı ve Dünya Diyarı’nın koruyucusu, aynı doğum lekesini taşıyanlara sığınak veren Lord Raiden’ın tapınağında bulur. Burada tecrübeli dövüşçüler Liu Kang, Kung Lao ve hilekar paralı asker Kano tarafından yetiştirilen Cole, bir yandan da Dünya Diyarı’nın en büyük şampiyonlarının, Dış Dünya’nın en büyük şampiyonlarına karşı savaşacağı ölümcül dövüşe hazırlanır. Bakalım Cole ruhunun derinliklerinde saklı olan gizemli ve muazzam güçleri çok geç olmadan keşfedip sadece ailesini değil, tüm evreni Dış Dünya’nın saldırısından kurtarabilecek mi?

Film hakkında daha fazla detay öğrenmek isterseniz geçen ay Mortal Kombat ile ilgili hazırladığımız içeriği buradan ziyaret edebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend