MINDHUNTER 3. SEZON KONUŞULUYOR!

Mindhunter

Ekim 2017’de ilk bölümü ile Netflix’te seyircilere sunulan ve David Fincher’ın yönetmenliğini yaptığı Mindhunter, iki sezonluk bir suç ve dram dizisi. 80’lerde geçen bu dizi, FBI’ın seri katillere yeni bir açıdan yaklaşmak ve onları psikolojik olarak da anlamak için kurduğu küçük bir birimi yöneten Holden Ford ve ortağı Bill Tench’in araştırmalarını konu alıyor. Baş rollerinde, Holden Ford rolünde Jonathan Groff, Bill Tench rolünde Holt McCallany ve Wendy rolünde, Fringe dizisinden de tanıyacağınız Anna Torv rol alıyor.

Dizinin 2019’da 2.sezon finalini yapmasıyla birlikte, 3. sezonun geleceği belirsizdi. Hatta David Fincher’ın aynı zamanda yine bir Netflix dizisi olan, Love, Death & Robots antoloji dizisini de yönetmesi ve Mindhunter’ın beklenen seyirciye ulaşamaması sebepleri ile Ocak 2020’de diziye süresiz ara verdiklerini açıklamışlardı. Fakat bu aranın süresinin belli olmaması ile birlikte, oyuncuların sözleşmeleri de iptal edilmişti. Bu dolayla biz de dizinin muhtemelen iptal olduğunu düşünmüştük.

Fakat yine 2020’nin Kasım ayında, David Fincher ile Netflix’in 4 yıl özel sözleşme imzalaması ile birlikte, dizinin devam edeceğine dair umutlarımız çoğalmıştı. Aldığımız son haber ile de birlikte umutlarımız daha da yükseldi. Netflix ve David Fincher, Mindhunter 3. sezonu hakkında konuşmaya başladı.

Mindhunter, Netflix’te hiçbir zaman çok izlenenler arasında yer almadı. Hatta David Fincher’ın da dediğine göre, yatırılan parayı da karşılamadı. Fakat eleştirel beğeniyi kazanan dizilerden birisi idi. Bu sebeplerden ötürü 3. sezonun gelme ihtimali var!

Mindhunter’ı henüz izlemediyseniz ve izlemek için biraz ağır ve sert şeyler arıyorsanız, izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Dizinin 16 yaş ve üstü olduğunu bildirmekte fayda var. Buraya tıklayarak Netlflix sayfasına ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend