LEYLA İLE MECNUN EKRANLARA DÖNÜYOR

Bir zamanların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu ile birlikte yeniden hayranlarıyla buluşacak.

Dizinin sevilen oyuncularından biri olan Cengiz Bozkurt;  geçtiğimiz ay takipçilerini eskilere götüren, Twitter üzerinden hüzünlü bir paylaşımda bulunmuştu. Çokça ilgi toplayan bu tweet, hayranlarına “Acaba bu yeni sezonun habercisi mi?” dedirtse de yeni sezona dair herhangi bir girişim görememiştik. Şu anda tweet Cengiz Bozkurt’un hesabında başa tutturulmuş şekilde. Cengiz Bozkurt’un bahsi geçen tweet’ini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Dizi daha önce Eflatun Film tarafından yapılıp 3 sezon boyunca yayınlanmıştı.  Absürt komedi tarzında olan dizi final yapamadan sona ermişti. Sevilen dizi efsanelere hikaye olmuş olan Leyla ile Mecnun’un hikayesi üzerine kurgulanmış olup mizahıyla oldukça dikkat çekmişti.

Exxen, Leyla ile Mecnun dizisi ile gündeme bomba gibi oturdu. Yeni bölümleri yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun, izleyicileriyle yıllar sonra buluşacak. Sevilen dizi ile ilgili güzel haberler ise ardı ardına geldi. Daha önce Onur Buldu’nun yönetmeni olduğu ve Ali Atay, Serkan Keskin, Ezgi Asaroğlu, Cengiz Bozkurt gibi oyuncuların rol aldığı komedi dizisinde kadronun aynı kalacağı ve aynı hikayenin devam edeceği söyleniyor. Bu haber ise sevenlerini bir hayli heyecanlandırdı. Eğer anlaşmalar yolunda giderse dizinin yaz aylarında yayınlanmaya başlaması planlanıyor. Vizyona girdikten sonra Exxen resmi sitesinden diziyi takip edebilirsiniz.

 

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend