CAPTAIN AMERICA 4 DUYURULDU!

Captain America 4

Falcon And The Winter Soldier’ın henüz ilk sezonunu yeni bitirmiş ve karakterleri ne kadar özlediğimizi fark etmişken, Marvel’dan da haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de The Holywood Reporter aracılığı ile Captain America 4 üzerinde çalıştıklarını öğrenmiş olduk. Bu filmin de senaryosunu Malcolm Spellman ve Dalan Musson birlikte yazacak.

Film henüz herhangi bir oyuncu kadrosuna sahip değil fakat diziyi izleyenler için kadroyu tahmin etmek çok da zor olmayacak. Falcon rolü ile Anthony Mackie, Bucky karakteri ile Sebastian Stan ve bir sürü yeni sürpriz karakterler ve oyuncular ile dizi ilk sezonunun finalini yaptı. Dizinin son bölümü ile birlikte yeni Kaptan Amerika’nın kim olduğunu ve potansiyel düşmanlarını gördük. Bucky’nin de karakterinin seviye atlaması ile birlikte, yeni bir dostluk da kuruldu.

Tabii ki seyircilerin spekülasyonları ve teorileri ile birlikte film hakkında olabilecek birçok şey de okumak mümkün. Dizinin gelecek sezonlarında veya Captain America 4 filminde Chris Evans görür müyüz görmez miyiz belli değil. Dizide de Steve Rogers’ın akıbeti hep gizemli bırakıldığından, bu ihtimali düşlemek çok da gereksiz olmasa gerek.

Film hakkında henüz yalnızca bu kadar bilgiye sahibiz. MCU’nun yeni döneminde daha bir çok işe de tanık olacağız. Loki ve Hawkeye gibi mini dizilerin ve Black Widow filminin de yolda olduklarını hatırlatalım.

Falcon and The Winter Soldier dizisini henüz hala izlemediyseniz, aşağıdan fragmanına bakarak bir göz atabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend