WE ARE LEGION: ROME DUYURULDU!

We are Legion: Rome

Bugünlerde Bandit Simulator’ı geliştirmeye devam eden Titanite Games, yepyeni bir oyunun duyurusunu yaptı; We are Legion: Rome. Geliştirici ekip, oyunculara sunacağı bu oyunda Aksiyon ve Rol Yapma ögelerine ağırlık veriyor. Ayrıca ilginç savaş mekanikleriyle de ön plana çıkması tasarlanan bu oyun, birinci kamera açısını destekleyecek.

OYUN HAKKINDA

We are Legion: Rome, antik çağ konseptini ele alan bir oyun. Biz de barbar ordularını kılıçtan geçirecek bir komutanı oynuyoruz. Amacımız Roma’nın düşmanlarını katletmek, nihai zafer ve barışı sağlamak. Elbette bir komutan olarak ilerleme biçimimiz ve ustalaşacağımız savaş tekniklerini istediğimiz gibi şekillendirebileceğiz. İşte tam da bu kısımlarda oyunun rol yapma ögeleri öne çıkıyor. We are Legion: Rome, umarız biz RPG’ye aç oyunculara güzel bir deneyim sunabilir.

Titanite Games, bu oyunda altı farklı mekaniğe özellikle vurgu yapıyor. Bunlar kardeşlik, seçkin, yetenekler, zafer, tarih ve aile. Oyunumuz bu mekanikler altında şekillenecek. Örneğin kardeşlik, küçük baskınlar veya büyük savaşlarda takım olarak savaşmayı ve farklı taktikler kullanmaya vurgu yapıyor. Tarih, Roma’nın sadece savaşlarıyla değil, savaşların ve diplomasinin arkasında dönen dolaplarını ele alıyor…

Henüz fazla bilgi sahibi olmadığımız bu oyunun dağıtımcılığını Gaming Factory yapacak. Biz Türk oyuncuları mutlu edecek haber ise, oyun Türkçe dil desteği ile çıkacak!

Titanite Games’in bu yeni oyunu hakkında bilgi edinmek isterseniz resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend