TOW: PERIL ON GORGON SWITCH’TE

peril

2019 Ekim ayında karşımıza çıkan The Outer Worlds dünyasıyla bizi hayran bırakmıştı. Şimdi ise Nintendo Switch’lerimiz için genişleme paketi ile karşımızda, The Outer Worlds: Peril On Gorgon.

Dün yayınlanan genişleme paketi oyuncular için bir dizi ek içerik getiriyor. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha fazla esneklik sağlamak için oyun içindeki seviye sınırını yükselten ek paketle ayrıca, eşsiz bonuslar veya benzersiz dezavantajlar sağlayan yeni avantaj (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi ayrıca üç yeni bilimsel silah, çeşitli yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini yeniden ziyaret edip, daha fazlasını keşfetme fırsatı sunuyor.

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop’tan perakende olarak 14,99$‘a veya The Outer Worlds Expansion Pass paketinde indirimli olarak satın alınabilir. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk sayesinde) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcuttur.

The Outer Worlds inceleme yazımızı buradan okuyabilir, detaylı bilgi için oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend