ROCHARD İÇİN ÜZÜCÜ HABER GELDİ!

rochard

2011’in Kasım’ında çıkan Rochard’tan üzücü bir haber geldi. Geçtiğimiz hafta duyurulan habere göre artık Rochard ebeveynsiz kaldı.

Recoil Games geçtiğimiz hafta bir duyuru paylaştı. O duyuruya göre iflas mahkemesine başvurarak iflas işlemlerini başlattığını dile getirdi. Bu olayın nezdinde de Rochard oyunun lisanslarını başka bir firmaya satmak için arayışlar içerisinde olduğunu söylediler.

Rochard oyunu o duyurudan itibaren Steam’de satışı durdurulan oyunlar listesine adına yazdırdı, gün gelip tekrar satışa çıkarılır mı bilinmez ama bu iflasın bizleri her iflas haberi gibi üzdüğünü söylemek istiyoruz.

Umarız ki o ekibin her bir üyesi hayatlarında nice başarılara imza atar.

İşte o duyuru:

Sevgili Rochard müşterileri,

Recoil Games, bir süre önce iflas başvurusunda bulundu. Oyun için yeni bir yuva bulmak için çok uğraşıyoruz. Ne yazık ki, iflas malikanesinin anlaşmayı kapatmamasını sağlayacak hiçbir alternatif teklif yoktu. İflas mülkü yakında kapatılacak ve Steam ile yayın sözleşmemiz feshedilecek.

Bu, Rochard’ın artık Steam’den satın alınamayacağı anlamına gelir. Ancak oyunu daha önce satın alanlar Steam kütüphanelerinden olduğu gibi kullanılmaya devam edecekler.

Anlayışınız için teşekkürler.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend