RESIDENT EVIL: INFINITE DARKNESS KARAKTER TANITIMI

RESIDENT EVIL

Kült oyun serilerinden bir tanesi olan Resident Evil için daha önce duyurulan Resident Evil: Infinite Darkness animasyon dizisine ait yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda, dizide yer alacak karakterler tanıtılıyor.

Temmuz ayında yayınlanması planlanan dizinin yapımcılığını Hiroyuki Kobayashi üstleniyor. Animasyon kısmı ise TMS Entertainment şirketi tarafından gerçekleştirilecek. Merakla beklenen animasyon dizisinin açıklaması ise şu şekilde:

Etkileyici ve gerçekçi görsellere yer veren bu destansı yeni dizi, Resident Evil’ın korku, aksiyon ve gerilim dolu dünyasını şimdiye dek görülmemiş bir şekilde ekrana taşıyor. Infinite Darkness Temmuz 2021’de dünya genelinde yalnızca Netflix’te.

Dizide erkek başrolde bulunan Leon Scott Kennedy’nin rolünü Nick Apostolides, kadın başrol olan Claire Redfield karakterini ise Stephanie Panisello canlandıracak.

Geçen dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Resident Evil 3: Remake‘i incelediğimiz yazımızı linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Dizinin resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend