PECAMINOSA TAM ÇIKIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Pecaminosa

Cereal Games’in yaptığı, BadLand Games’in yayıncılığını üstlendiği Pecaminosa – A Pixel Noir Game bugün Steam ve Nintendo Switch için çıktı. Diğer konsollara hangi tarihte çıkacağı ise belli değil.

Pecaminosa, detektif Noir filmlerinin temasını almış olan bir Pixel-Art Aksiyon Rol Yapma Oyunu. Günahlarından arınmak ve Cennete gitmek için yardım isteyen ölü bir gangstere yardım etmeye çalışan ”Rezil” bir detektifi canlandırdığımız bir oyun. Sokaklara atılıp, çevre ile etkileşime geçerek dosyamız için araştırmalar yapacağız.

Tozlu sokaklarında kumar, yolsuzluk ve suçun hüküm sürdüğü ABD ve Meksika arasındaki sınır şehri Pecaminosa’ya hoş geldiniz. Kanunun dışında yaşayan herkes için bir yuva, aynı zamanda eski bir dedektif olan kahramanımız John Souza için…

Oyunda, The Legend Of Zelda’dan ve Touch Of Evil (Bitmeyen Balayı) filminden ilham alınarak özgün bir dünya ve oyun alanı kurgulanmış. Karanlık şehir Pecaminosa’yı keşfederken önümüze çıkan şüphelileri sorgulayacak, gerektiğinde kaba kuvvet uygulayabileceğiz.

Oyunun Rol Yapma Mekanikleri de mevcut. Karakterimizin ekipmanlarını değiştirebilecek ve ”L,I,F,E” sistemi olarak adlandırılan sistem ile karakterimizin özelliklerini geliştirebileceğiz. Şans, zeka, kuvvet ve dayanıklılık olarak 4 ayrı özelliğe puanlar vererek kendimize göre bir karakter yaratabileceğiz. Aynı zamanda dünyasında barındırdığı yan etkinlikler, dükkanlar ve küçük oyunlar gibi içeriklerle de bizlere zengin bir içerik sunacak gibi gözüküyor.

Steam’de 25.00 TL, Nintendo Switch mağazasında 15 $’dan satışa sunulmuş durumda. Oyunu Steam’den satın almak isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilirsiniz. Diğer konsollara çıkışını takip etmek için ise buraya tıklayarak kendi resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend