OPEN COUNTRY OYNANIŞ FRAGMANI YAYINLANDI

Open Country

Yapımcısı Fun Labs’ın ilk projesi olan ve yayıncılığını 505 Games’in üstlendiği Open Country için oynanış fragmanı paylaşıldı. Açık dünyada hayatta kalma, avcılık ve birçok yan içeriğe sahip olan Open Country’nin daha önce 18 Mayıs’ta çıkması planlanıyordu. Fakat ertelenerek 3 Haziran’a alındı. Steam, Epic Games Store ve Xbox One’a geliyor.

Şehir hayatından kurtulup, yaban hayatına atılarak gerçek bir yaban adamına dönüştüğümüz bir oyun Open Country. Özgürlükçü oynanışının yanı sıra, görevler yapabileceğimiz içeriklere de sahip olacak. Daha iyi silahların ve ekipmanların kilidini açmak için karakterimizin seviyesini yükseltmemize yardımcı olacak 30’dan fazla görev var.

Open Country, çıkış sırasında üç büyük vahşi doğa haritasını kapsayacak. Mellow Hills, Tumnus Valley ve Snowridge. Her harita kendi hava durumu, hayvanları ve hayatta kalma zorluklarıyla farklı bir mevsimi temsil ediyor. Ertesi güne yetişebilmek için doğru teçhizatı donanmamız ve kampımızı hazırlamamız gerekecek. Haritaları iyi öğrenerek, en iyi avlanma yerlerini bulmak işimizi kolaylaştıracak.

Oyunun geniş haritalarında yürüyerek ulaşım sağlamak kimi zaman zor olacağından dolayı, oyunda iki adet araca da sahip olacağız. ATV ve Kar Motorsikleti. Fakat araçların yaptığı korkunç sesler avımızı korkutabilir. Gerektiğinde inip yürümemiz de işimiz açısından önemli bir gereksinim olacak.

Üstteki oynanış fragmanından gördüğümüz kadarıyla oyunda balık tutma da var. Balıkçı teknelerine binip, güzel bir mekan bulup huzurlu bir şekilde balık tutabileceğiz. Bir çok çeşit olta arasından bulunduğumuz bölgeye en uygun olanını ve doğu yemi seçip daha rahat balık tutabileceğiz.

Oyunda 2 kişilik co-op modu da olacak. Yani bir arkadaşımızla birlikte avlanmaya çıkabileceğiz. Kendi karakterlerimizi yaratabileceğimiz bir kısımdan sonra oyuna girip bir arkadaşımızla maceralara koşabileceğiz.

Oyunun fiyatı henüz belli değil. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak oyunun resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

OPEN COUNTRY PC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10
    • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend