OLIJA YAKIN BİR ZAMANDA ÇIKIYOR!

olija

Serious Sam’in dağıtımcısı olarak tanıdığımız Devolver Digital’in dağıtımcılığını üstlendiği Olija, yakın bir zamanda bilgisayar oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Platform ve Aksiyon ögelerinin olduğu Back Slash’in geliştiriciliğini üstlendiği Olija, 28 Ocak günü çıkışını gerçekleştirecek. Oyun alıştığımız günümüz 3D grafiklere sahip değil, 8bit grafik yapısıyla kendi atmosferine çekeceğini düşündüğümüz (Demosunu denedik.) oyun, gerçekçi grafiklerin sunduğu “zamanı unutturma” ögelerine sahip. Bu da tabii ki eğlenceli anlar yaşayacağımızın garantisini vermektedir.

OYUN HAKKINDA

Olija, Faraday adında bir adamın arayışı hakkında bir oyun. Gemi kazası geçiren ve ardından gizemli Terraphage ülkesinde mahsur kalan Faraday, efsanevi bir zıpkınla donandı. O ve diğer kazazedeler, bu düşman ülkeyi anavatanlarına dönmek için terk etmeye ve karşılarına çıkan tüm düşmanları sizinle birlikte alt etmeye çalışacak.

Macera dolu keşif ağırlıklı atmosferde keskin dövüşler sayesinde oyuncu, garip bir dünyayı ve Faraday’ın zamanla kendisini bağlı bulduğu esrarengiz bir kadın olan Olija da dahil olmak üzere Terraphage sakinlerini keşfedecek. Gösterişli masallardan ve sinematik macera oyunlarından esinlenen Olija, bilinmeyenle yüzleşme üzerine kurulu bir hikayeye sahip.

Özellikler:

  • Denizci efsaneleri ve Asya fantezisinden esinlenen gizemli ve el yapımı bir dünyayı keşfedin.
  • Efsanenin Zıpkını’nı kullanın ve platform, bulmaca ve savaş yoluyla hareketi yeniden düşünün.
  • Diğer kazazedeleri kurtarın, Terraphage ve esrarengiz Olija hakkında daha fazla bilgi edinmek için meraklı karakterlerle tanışın.
  • Flamenko, lo-fi ve geleneksel Japon müziğinden esinlenen güzel melankolik film müziğini deneyimleyin.
  • Sihirli şapkalar yaratın!

28 Ocak’ta bilgisayarlarımıza gelecek olan Olija’nın Steam sayfasına buradan ulaşabileceğiniz gibi demosunu da deneme fırsatınız olabilir.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend