METRO EXODUS PC ENHANCED EDITION DUYURULDU

Metro Exodus

Bugün, geliştiriciliğini 4A Games’in, dağıtımcılığını ise Deep Silver’ın üstlendiği Metro serisinin son oyunu Exodus için bir duyuru yayınlandı. Duyurunun sonucunda Metro Exodus’un daha iyi görünebileceğini anladık. Çünkü oyun yeni nesil konsollara ve günümüzdeki bilgisayarlara adapte edildiği gördük.

Bu duyuruya şaşırdık, çünkü atmosferi zaten iyi olan bir oyun nasıl daha da iyi olabilirdi görüntü olarak?

Exodus iki yıl önce yayımlanmıştı. O zamanlar konsol ve eski PC grafik kartları için çok daha geleneksel render teknikleri kullanmalarına rağmen, NVIDIA yeni RTX serisi sayesinde Ray Tracing özelliğini kullanan ilk oyunlarından biriydi (sadece yüksek PC’lerde). Ancak, Ray Tracing desteği sunan Xbox Series X/S ve PlayStation 5 konsolları ile, tescilli 4A Motorunu kökten elden geçirdiler ve yeni nesil konsollar ve üst düzey PC’de tam Ray Tracing deneyimi için düşüncelerini gerçekleştirme kararını aldılar (4A Games). İşte şimdi Exodus daha da gerçekçi, daha da iyi görüntülere sahip!

Gerilimle dolu aksiyonlu bir dünyaya tekrar girmek ister misiniz?

METRO EXODUS HAKKINDA

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementlere dayandılar, mutant yaratıklarla ve doğa üstü korkularla savaştılar, iç savaşın yaralarını tattılar.

Ama şimdi, Artyom olarak Metro’dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.

4A Games’in hazırladığı Metro Exodus, en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfet. Bahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliklerine kadar ilerleyen, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip etmelisin.

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında Artyom’un hikayesini devam ettiriyor.

Ayrıca Metro Exodus incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend