MARTHA IS DEAD RESMİ FRAGMANI

Martha Is Dead

Bundan 9 ay önce duyurulan Martha Is Dead için yeni fragman yayınlandı. Yapımcılığını, The Town Of Light’ın da yapımcısı olan LGA Games, yayımcılığını ise Wired Productions üstleniyor.

The Town of Light’ın yaratıcısından, rahatsız edici ve rüya gibi tonları tarih, batıl inanç ve psikolojik sıkıntıların bir karışımıyla birleştiren birinci şahıs psikolojik gerilim oyunu Martha is Dead için yeni resmi fragman yayınlandı.

Oyun, korku ve senaryo ağırlıklı bir bulmaca ve oyunda çeşitli kararlar aldığımız bir yürüme simülasyonu olacak. Temasını ikinci dünya savaşından alan oyun, dramatik ve gizem unsurları barındıran bir hikayeye sahip.

Toskana, 1944. Alman ve Müttefik kuvvetleri arasındaki çatışma yoğunlaşırken, bir kadının cesedi boğulmuş olarak bulunur. Acımasız cinayetin gerçeği, gizemli folklor ve giderek daha da yaklaşan savaşın ağır dehşeti tarafından örtülürken, kadının ikiz kardeşi, kaybın akut travmasıyla tek başına başa çıkmak zorundadır.

Yapım, oyun ve gerçeklik arasındaki sınırları bulanıklaştıran ve 2021’de PC’ye yeni nesil görseller ve oynanış getiren inanılmaz bir görsel deneyim sunmak için Unreal® Engine 4 ile oluşturulmuş.

Martha Is Dead, Nintendo Switch hariç, eski ve yeni nesil her konsola ve PC’de Steam için çıkış yapacak. Fiyatı henüz belli değil, çıkış tarihi ise 2021 olarak gözüküyor. Oyunu daha yakından takip etmek isterseniz, buraya tıklayarak kendi resmi sitesine gidebilirsiniz.

MARTHA IS DEAD PC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i3 ya da eşit güçte AMD
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560, AMD Radeon HD 7790
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5 or equivalent AMD
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend