IT TAKES TWO RESMİ ÇIKIŞ FRAGMANI YAYINLANDI

Hazelight Studios tarafından geliştirilen It Takes Two oyununun çıkış fragmanı yayımlandı. PlayStation’ın YouTube kanalı üzerinden yayımladığı videoda oyunun co-op özelliklerine oldukça vurgu yapılmış.

Steam platformu üzerinden 279,99 TL olarak çıkış yapan yapım, Steam üzerinden EA Play aboneleri için %10’luk indirim ile 251,99 TL‘ye düşen fiyatı ile listelenmiş durumda.

PlayStation kullanıcıları için Play Store’da 279,00 TL‘ye listelenen yapım; Xbox sahipleri için ise Microsoft Store’da normal fiyatı 278,00 TL‘den satışa sunulurken, EA Play üyelerine özel 250,20 TL‘den listelenmiş durumda.

IT TAKES TWO HAKKINDA 

Ortak oyun için tasarlanan ve kendi türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Remote Play Together ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve neşeli bir şekilde karışıklık yaratan çok çeşitli oynanış görevlerinin birlikte üstesinden gelin. Bir büyüyle oyuncak bebeklere dönüştürülen iki insan olan Cody ve May ile gergin bir ilişki yaşayarak oynayın. Birlikte her köşede bilinmez bir şeyin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, bir çift külodu uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz mecazi bir deneyimle birbirine karıştığı, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyunda endüstrinin lideri olan ödüllü stüdyo Hazelight tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

Tamamen ortak mükemmellik — Remote Play Together ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oynanış ile yan yana veya çevrimiçi ortak oynama arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

Neşeli ve karışık oynanış — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

İlişkilerin evrensel hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2100T veya AMD FX 6100
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD R7 260x
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 3570K veya AMD Ryzen 3 1300x
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 980 veya AMD R9 290X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend