HITMAN 3 DUBAI GÖREVİ BU HAFTA ÜCRETSİZ!

hitman 3

HITMAN YouTube kanalından paylaşılan video ile Hitman III: Free Starter Pack içeriğinde 30 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında Hitman 3 oyununun Dubai görevinin ücretsiz bir şekilde oynanabileceği belirtildi.

Bu pakette ICA Tesisi ve Hawke’s Bay (Hitman (2016) ve Hitman II‘nin açılış görevleri) bölümleri bulunurken oyuncuların bu hafta denemesi için Hitman 3’ün Dubai görevi de paket içerisinde yer buldu.

Hitman 3 Ücretsiz Başlangıç ​​Paketi, PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation VR, PC (Epic Games Store üzerinden), Xbox One ve Xbox Series X için erişilebilir durumda. Ayrıca oyuncuların ücretsiz başlangıç paketinde kaydettiği ilerlemelerin ana oyunda devam edeceği bildirildi.

HITMAN 3 FREE STARTER PACK HAKKINDA

Ajan 47 olarak Suikast Dünyası üçlemesinin başlangıcını ÜCRETSİZ deneyimle. ICA Ajanı olma yolculuğuna bir çaylak olarak başlayıp eğitim tesisinde yöneticinle tanış. Artık harekete geçmeye hazırsın.
Eğitimi zaten tamamladın mı? HITMAN 3 Ücretsiz Başlangıç Paketi’ni kullanarak HITMAN 2’de erişebildiğin tüm konumları aktarıp, HITMAN 3’ün yeni özellikleri ve geliştirmeleriyle oyna.
İki konum içerir:
  • ICA Tesisi
  • Hawke’s Bay
Bazı içeriklere erişebilmek için ücretsiz bir IOI Hesabı ile kaydolman ve IO Interactive’den gelecek güncellemeleri alman gerekir.

HITMAN 3 HAKKINDA

ÖLÜM BEKLİYOR

HITMAN 3, World of Assassination üçlemesinin dramatik finalidir. Agent 47, tüm kariyerindeki en önemli işler için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor.

Kendi tarzınızda oynayın

Dünya çapında geçen bir macerayı deneyimleyin ve yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik bölgeleri ziyaret edin. IO Interactive’in ödüllü Glacier teknolojisi eşsiz oyuncu seçimleri ve yeniden oynanabilirlik sunmak için HITMAN 3’ün somut ve sürükleyici oyun dünyasına güç veriyor.

Bir yolculuğun sonu

Ajans menajeri Diana Burnwood tarafından desteklenen 47, uzun süredir ayrı kaldığı arkadaşı Lucas Grey ile güçlerini birleştiriyor. Asıl görevleri Providence’ın ortaklarını alt etmek ancak av ilerledikçe duruma adapte olmaları gerekecek. Ortalık durulduğunda 47 ve yaşadığı dünya artık eskisi gibi olmayacak.

Suikast dünyası

HITMAN 3, World of Assassination üçlemesindeki tüm oyunları oynamak için en iyi yerdir. HITMAN 1 ve HITMAN 2’deki tüm bölgeler oyunun mevcut sahipleri için hiçbir ekstra ücret ödemeden HITMAN 3’e aktarılabilir ve oynanabilir. Ayrıca HITMAN 2’deki ilerlemeleriniz, çıktığı zaman HITMAN 3’e taşınabilir.

Oyunla ilgili ayrıntılar

HITMAN 3, World of Assassination üçlemesinin dramatik finalidir ve oyuncuları geniş açık dünya bölgelerinde dünya çapında bir maceraya çıkarır. Agent 47, tüm kariyerindeki en önemli işler için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor.

SISTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum
Önerilen
Windows İşletim Sistemi

OS 64 bit Windows 10

Windows İşletim Sistemi

OS 64 bit Windows 10

Windows İşlemci

Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

Windows İşlemci

Intel CPU Core i7 4790 4 GHz

Windows Bellek

8

Windows Bellek

16

Windows Depolama

80

Windows Depolama

80

Windows Direct X

12

Windows Direct X

12

Windows Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870

Windows Ekran Kartı

Nvidia GPU GeForce GTX 1070 / AMD GPU Radeon RX Vega 56 8 GB

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend