HAUNTED SPACE OYNANIŞ FRAGMANI

Haunted Space

Yaklaşık 2 ay önce duyurulan Haunted Space için nihayet oynanış fragmanı yayınlandı. Italian Games Factory’nin ilk işi olacak olan oyunun yayımcılığını Merge Games üstleniyor.

Korku unsurlarını da barındıracak olan Haunted Space, uzayda geçen bilim-kurgu, aksiyon ve keşif odaklı bir oyun olacak.

HAUNTED SPACE ile yeni nesil uzay savaşını deneyimleyin. Bilimkurgunun korku unsurları ile harmanlandığı ve macera odaklı zengin hikaye parçacıklarını keşfedin. Uzayda hızlı tempolu it dalaşına girin, ticaret ve gemi işçiliğine deneyin ve zorlu Boss savaşlarını özelleştirilebilir uçuş simülasyonunda deneyimleyin.

Birince veya üçüncü şahıs bakış açısında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğimiz Haunted Space ile ürkütücü ve tehlike dolu uzayı keşfedeceğiz. Oyun, zorlu savaşlar, ticaret ve kaynak materyal toplayıp üretim yapmamıza olanak sağlayacak sandbox bir deneyim sunacak.

”Uzayın uzak noktalarında tehlikeli bir galaksiyi geçerken İnsan İmparatorluğunun hizmetinde bir ”Raider” rolünü üstlenin. Birden fazla sistemde çeşitli görevleri tamamlayın veya savaşmak, keşfetmek ve kaynakları ve kredileri temizlemek için kendi başınıza yolculuğa çıkın. Ticaret yapın, zanaat yapın, geminizi özelleştirin ve kadim bir uygarlığın musallat olduğu bir galaksinin gizemini ortaya çıkarırken hayatta kalmak için savaşın.”

Hikaye Hakkında:

Uzak gelecekte, insan uygarlığının ikinci çağı, uzak Neterun galaksisine ulaştı ve Sonik Madde adı verilen güçlü bir enerji keşfetti. Neterun’un sistemlerine milyonlarca yerleşimci geldi ve bu değerli kaynağı toplamak için Metal Ana Tesis adlı büyük bir fabrika inşa edildi. Ancak insanlık kısa sürede yalnız olmadıklarını keşfetti…

Haunted Space, yeni nesil konsollara ve PC’de Steam’e gelecek. Fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunu daha yakından takip etmek isterseniz, buraya tıklayarak kendi resmi sitesine gidebilirsiniz.

HAUNTED SPACE PC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel CPU Core i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 480 / AMD Radeon HD 5870
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Opsiyonel VR ve Raytracing desteği

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel CPU Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia RTX 2070-2080
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Opsiyonel VR ve Raytracing desteği

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend