GENSHIN IMPACT: THE SOLITARY PURSUIT OF LIGHTNING HİKAYE FRAGMANI

The Solitary Pursuit Of Lightning

Genshin Impact’e yeni hikâye: The Solitary Pursuit Of Lightning geliyor.

“Yıldırımın parıltısına göğüs germeye cesaret edenler her zaman olacaktır.”
Uçsuz bucaksız fırtınaya adım atmadan önce, başıboş samuray geçmiş zamanları hatırlıyor…

The Solitary Pursuit Of Lightning hikâyesi hakkında henüz fazla bir bilgimiz yok. Oyuna ekleneceği tarih de henüz duyurulmamış gibi gözüküyor.

Bu hikâye eklentisinin yanı sıra, oyunda şu an devam etmekte olan iki etkinlik daha var. 29 Haziran’da başlamış, 20 Temmuz’da bitecekler. Bunlar; Leaves in The Wind ve Epitome Invocation.

Leaves in The Wind etkinliği boyunca birkaç karakterin düşme ihtimali normalden çok daha yüksek olacak. Bunlardan birisi, etkinliğe özel 5 yıldızlı “Scarlet Leaves Pursue Wild Waves” karakteri, Kaedehara Kazuha (Anemo). Ve 4 yıldızlı karakterlerden, “Thorny Benevolence” Rosaria (Cryo), “Trial by Fire” Bennett (Pyro), and “Wolf Boy” Razor (Electro).

Epitome Invocation’da ise, yine aynı tarihler arasında, bazı silahların düşme ihtimali artacak. Etkinliğe özel 5 yıldızlı, Freedom-Sworn (Kılıç) and the 5-star weapon Skyward Atlas (Catalyst). Ve 4 yıldızlı silahlardan, The Alley Flash (Kılıç), Wine and Song (Catalyst), Alley Hunter (Yay), Favonius Greatsword (Çift El Kılıç) ve Dragon’s Bane (Mızrak) ekipmanlarının düşme ihtimali normalden çok yüksek olacak.

Etkinlik özel karakteri ve silahları, ”Wanderlust İnvocation”da mevcut olmayacağını hatırlatalım. 20 Temmuz’a kadar eksik karakterlerinizi ve ekipmanlarınızı toplamayı unutmayın!

Oyunu hâlâ oynamadıysanız, buraya tıklayarak kendi resmi sayfasına gidip, ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend