GENSHIN IMPACT İÇİN YENİ KARAKTER: HU TAO

Genshin Impact

Genshin Impact hızla yeni karakterler kazanmaya devam ediyor. Yeni karakterimiz Hu Tao’nun oynanış ve tanıtım fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. 27 Şubat’ta duyurulan Hu Tao, yeni “Pyro” karakterimiz olacak!

Hu Tao, Liyue halkının cenaze işlerini yönetmek için hayati bir yer olan Wangsheng Cenaze Salonunun 77. Müdürüdür. Ölülerin son ayinlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek ve dünyanın dengesini korumak için elinden geleni yapan Hu Tao, bunun dışında birçok “şaheseri” Liyue halkında ağızdan ağza dolaşan yetenekli bir şairdir.

En iyisi onun kadar tuhaf birini hafife almamaktır. Bununla birlikte sürprizlerden hoşlanıyorsanız, o zaman bir ziyaretin uygun olduğuna inanıyorum. -Zhongli

Hu Tao açık tenli. Çiçek desenli kızıl gözleri, uçları kıpkırmızı kesilip ikiz kuyruklara ayrılmış uzun ve siyah saçları var. Kırmızı çiçek ve dallarla süslenmiş koyu kahverengi bir domuz şapkası ve ahşap bir tılsım takıyor. Pyro görüşü ise ceketinin arkasına gömülü.

Koyu renk paltosunun altına mandalina yakalı geleneksel bir kırmızı gömlek giyiyor. Paltosunun yakasının ve belinin altına ise altın broşlar takılmış ve uzun dikdörtgen kuyrukları var. Buna ek olarak, kırmızı çiçeklerle eşleşen bir çift beyaz çorap ve topuklu ayakkabı da giyiyor.

KARAKTERİN DÖVÜŞ YETENEKLERİ: 

Wangsheng’in Gizli Mızrağı:

  1. Normal Saldırı en fazla 6 hızlı vuruş gerçekleştirir.
  2. Yüklü Saldırı ilerlemek için belirli miktarda dayanıklılık tüketerek yol boyunca düşmanlara hasar verir.

Öbür Dünya Rehberi: Elemental Yetenek.

Paramita Papilio Durumu: Hu Tao’nun SDR’sini maksimum canına bağlı olarak artırır. Bu şekilde kazanılan ATK Bonusu, Hu Tao’nun Taban SDR’sinin %400’ünü aşamaz. Hu Tao’nun saldırı hasarı, başka herhangi bir temel infüzyonla geçersiz kılınamayan Pyro hasarına dönüştürülür. Hu Tao’nun kesintiye karşı direnci artar. Paramita Papilio süresi dolduğunda, Hu Tao savaş alanını terk ettiğinde veya düştüğünde sona erer. Paramita Papilio eyaletinde Hu Tao’nun Şarjlı Saldırıları, vurduğu düşmanlara Kan Çiçeği etkisi uygular.

Kan Çiçeği Etkisi: Kan Çiçeğinden etkilenen düşmanlar, her 4 saniyede bir Pyro hasarı alır. Bu hasar, Elemental Yetenek Hasarı olarak kabul edilir. Her düşman bir seferde yalnızca bir Kan Çiçeği etkisinden etkilenebilir ve süresi yalnızca Hu Tao’nun kendisi tarafından yenilenebilir.

Ruh Emici: Hu Tao, Pyro hasarını büyük bir etki alanına dağıtmak için yanan bir ruhu komuta eder. Ruh düşmana çarptığında Hu Tao’nun Maksimum canının belirli bir yüzdesini yeniler. Bu etki, isabet alan düşman sayısına bağlı olarak 5 defaya kadar tetiklenebilir. Düşman vurulduğunda Hu Tao’nun canı % 50’nin altında veya eşdeğeriyse, hem hasar hem can yenilenmesi artar.

Hala Genshin Impact oynamadıysanız, buradan indirip oynayabilirsiniz. Karakter hakkında daha fazla bilgiye ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend