GENSHIN IMPACT 1.5 GÜNCELLEMESİ YENİLİKLERLE DOLU!

Genshin Impact

Genshin Impact yeni dünyalar, karakterler, görevler ve güncellemeler almaya devam ediyor! Yeni duyurulan 1.5 ”Jadeite Işığı’nın Altında” güncellemesi ile karşınızda iki yeni karakter daha, Eula ve Yanfei! Çok daha fazlası, 28 Nisan’da geliyor.

Jadeite Işığı’nın Altında güncellemesi, iki yeni karakter, yeni haftalık boss dövüşü ve birçok yeni küçük etkinlikler içeriyor. Yeni karakterler ve yeni boss’a geleceğiz fakat bunlardan ziyade oyuna çok daha önemli bir içerik geliyor. Gelecek olan ”Serentia Pot” eşyası ile, büyülü bir çaydanlığın içinde kendi minik köyümüzü kurabileceğiz! Henüz bu kısım için ayrıntılı bilgi verilmedi fakat yayınlanan fragmandan ufak tüyolar edinebiliyoruz.

Gelelim biraz daha alışık olduğumuz kısma. Eula ve Yanfei’yi tanıyalım.

EULA KARAKTER BİLGİLERİ:

Eski aristokrasinin bir üyesi olan Spindrift Şövalyesi ve Favonius Keşif Şirketi Şövalyelerinin Kaptanı. Antik soyluların soyundan gelen birinin şövalyelere katılmasının nedeni, Mondstadt’ta bugüne kadar büyük bir gizem olarak kaldı.

Eula, beş yıldız nadirlikte yeni bir Cryo karakteri olacak. Silah olarak Claymore yani iki ağızlı bir kılıç kullanıyor. Icetide Vortex ve Glacial Illumination adında iki Cryo element yeteneği kullandığını biliyoruz.

YANFEI KARAKTER BİLGİLERİ: 

Liyue Limanı’nda faaliyet gösteren tanınmış bir hukuk danışmanı. Damarlarında ışıklı bir canavarın kanı dolaşan parlak, genç bir kadın.

Yanfei dört yıldız nadirlikte olan bir Pyro karakteri. Pyro büyüler yapabilmek için Catalyst silahını kullanıyor. Signed Edict ve Done Deal adında iki Pyro element yeteneği kullanıyor.

Karakterler hakkında henüz bu kadar bilgiye sahibiz.

Haftalık boss’umuz ise, yeni bir Trounce Domain Boss’u olan Azhdaha. Haftalık önemli ödüller verecek olan Azhdaha, savaş sırasında savaş alanını değiştirebildiği yeteneklere sahip. Dikkatli olmanız gerekecek!

Bunların yanı sıra, yeni minik eklentiler ve 10 adet yeni artifact de gelecek. Güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buraya tıklayarak oyunun wiki sayfasına gidebilirsiniz. Genshin Impact’i hala deneyim etmediyseniz buradan oyunun kendi resmi sitesine gidip, ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend