FROSTPUNK MACOS KULLANICILARIYLA BULUŞTU!

Kara kışın kol gezdiği bir dünyada hayatta kalmak için uğraşlar verdiğimiz bir oyun olan Frostpunk, artık MacOS‘ta da oynanabilecek!

Bugün oyunun yapımcısı 11 Bit’ten edindiğimiz bilgiye göre, dondurucu soğuk Apple bilgisayarlarımızla da buluşacak. 11Bit Studios’tan Aleksander Kauch “Bugün cehennemin nihayet donduğunu söyleyebiliriz. Frostpunk ile MacOS kullanıcılarını buluşturmak, başlangıçta planladığımızdan çok daha fazla zaman aldı. Bu süreçte bizi takip eden oyuncuların gösterdikleri sabır ve tüm destekleri için teşekkürü büyük bir borç biliriz.” dedi.

Oyun şu anda Apple Store’da erişebilir durumda ve keyifli saatler geçirmek isteyen bütün oyuncuları bekliyor!

Frostpunk inceleme yazımıza buradan, 11Bit Studios ile gerçekleştirdiğimiz röportajımıza ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Geçtiğimiz saatlerde MacOS’ta yayınlanan Frostpunk, şu anda Apple Store ve GOG’da gizlenmiş durumda. Konrad Adamczewski bunun nedenini “Oyunun oynanmasını imkansız kılan kritik bir teknik sorun olduğunu fark ettik.” şeklinde açıkladı. Ekip yarın veya sonraki gün bu hatayı ortadan kaldırarak Frostpunk ile MacOS oyuncularını tekrar buluşturacağının müjdesini verdi.

MacOS Sistem Gereksinimleri

  • OS: MacOS 10.15
  • İşlemci: 2.6GHz Intel Core i7
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: 4GB AMD Radeon Pro 5300M, Radeon Pro 560X ve üstü
  • Disk Alanı: 10 GB

FROSTPUNK HAKKINDA

This War of Mine’ı yapan ekibin en son oyunu Frostpunk, ısının yaşam anlamına geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

İyileştirme ve kaynak yönetimi, empati yapma ve mantıklı karar alma süreciyle sıklıkla çelişir. Şehir ve toplum yönetimi ise hükümdarın vaktinin çoğunu alsa da şehrin tarihini ve bugünkü durumunu anlamak için dış dünyayı keşfetmek de büyük bir önem taşıyor.

Halkının hayatta kalmasını sağlamak için nasıl kararlar alacaksın? Sınırların zorlandığında neleri göze alacaksın? En önemlisi de bunlar olurken kime dönüşeceksin?

Oyun Apple Store’da tekrar erişime açılana kadar, daha detaylı bilgiyi oyunun Steam mağaza sayfasından edinebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend