FISHKEEPER MÜZİK SEÇİMİNİ BİZE BIRAKACAK

fishkeeper

Yakın zamanda röportaj gerçekleştirdiğimiz Blinkclink Games’in geliştirdiği Fishkeeper adındaki akvaryum simülasyon oyunu hakkında haberler gelmeye başladı.

Oyunda, hobi aracı olan bir akvaryumun tüm detaylarıyla ilgileneceğiz. Şöyle ki: kendi tankımızı, ekipmanımızı satın alacağız ve gerçek zamanlı olarak balıklarla ilgileneceğiz. Balıkların türüne bağlı çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacağız. Diğer yaşam simülasyonlarında olduğu gibi, ilgilendiğimiz balıkların beslenmesini, güvenliğini, sağlıklı olmasını ve hatta iyi arkadaşlıktan edinmesini sağlayacağız. Ayrıca ele alınması gereken daha karmaşık parametreler de var: Su pH’ı, tuzluluk seviyesi, sıcaklık ve tank kirliliği.

Ayrıca Blinkclick Games, YouTube’da az önce bir müzik derleme videosu paylaştı. Oyunda mevcut olan müziklerini sunarak bizlere ayrıca: Oyuncuların kendi müzik dosyalarını yüklemelerine ve hatta radyo dinlemelerine izin vereceklerini bildirdiler.

Fishkeeper 2021 yılının sonuna doğru video oyun severlerin beğenisine sunulacak.

FISHKEEPER’IN OYUN İÇİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Blinkclink Games ile yaptığımız röportajı buradan okuyabilir, Fishkeeper’ı Steam’de istek listenize eklemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend