ELEX 2 ÖN ÖDEMEYE AÇILDI

THQ Nordic’in Dağıtımcı’lığını, Piranha Bytes’ın Yapımcı’lığını üstlendiği ELEX’in ikinci oyunu geçtiğimiz gün ön ödemeye açıldı. Buna istinaden birinci oyuna kıyasla daha fazla içeriğe ulaşabileceğimiz Elex 2 yakında bizlerle olacak, çok yakında hem de!

Fantezi ve Bilim Kurgu dünyasıyla Rol Yapma Oyun türüne ağırlık veren ELEX’in 11 Ocak 2022 tarihinde resmi Twitter hesabında duyurduğu habere göre ikinci oyunu ön ödemeye açıldı. Gerçekçi grafikleriyle, daha canlı açık dünyasıyla RYO severlerin dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz oyundaki karakterimiz (ismi Jax) Magalan gezegenin özgür ruhlu insanlarını yeni bir tehdit olan Skyands’lara karşı bir araya getirmesi gerekiyor. Skyands’ın amacı ise gezegeni sonsuza dek değiştirmek istiyor.

Biz takvim yapraklarımızı ayarladık, siz de ayarlayın: 1 Mart 2022

ELEX II HAKKINDA

ELEX II, Gothic ve Risen serilerinin ödüllü yaratıcıları Piranha Bytes’ın sunduğu klasik açık dünya rol yapma deneyimi olan ELEX‘in devamıdır. ELEX II, kıyamet sonrası Bilim-Fantezi dünyası Magalan’a geri dönüyor. Jetpack aracılığıyla rakipsiz bir özgürlükle keşfedebileceğiniz devasa ortamlarla, bu epik hikayede istediğiniz şekilde hareket edebileceksiniz.

Jax’ın Hybrid’i yenmesinden birkaç sene sonra gökyüzünden yeni bir tehdit gelerek karanlık Elex’in tehlikeli güçlerini serbest bırakıyor ve gezegendeki tüm yaşamı tehlikeye sokuyor. Magalan’daki huzur ortamını ve kendi ailesini savunmak için Jax’ın farklı grupları istilacılara karşı birleşmeye ikna etmek ve ondan ayrı düşmüş olan oğlu Dex’i bulmak için bir göreve çıkması gerekiyor…

Kıyamet sonrası bilim fantezi evreninde geçen, birden çok gruba ve çeşitli ortamlara sahip bu devasa, el yapımı ve tamamen benzersiz dünyaya dalın.

Oyunda şunları yapabilirsiniz:

  • Haritanın bir ucundan diğerine gitmek ve hatta uçmak için güvenilir jetpack’inizi kullanarak eşi benzeri görülmemiş bir özgürlükle Magalan gezegenini keşfedebilirsiniz!
  • Benzersiz NPC’lerle dolu interaktif bir dünyada etkileşim kurabilirsiniz; bu NPC’ler
    • yaptığınız şeyleri hatırlar ve ona göre tepkiler verir
    • nasıl davrandığınıza bağlı olarak grubunuza katılır veya ayrılır
    • öldürülebilirler; bunun da hikaye üzerinde bir etkisi olur
  • Oldukça iyileştirilmiş kontrol sistemi ile akıcı yakın ve uzak mesafeli savaşa katılabilirsiniz
  • Sizi ahlaki kararlarla karşı karşıya bırakan, eylemlerinizin çeşitli sonuçlara neden olduğu bir hikaye deneyimi yaşayabilirsiniz
Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend