DOKEV : BDO’NUN YAPIMCILARINDAN YENİ OYUN

DokeV

Black Desert Online’ın yapımcısı, Pearl Abyss, yeni oyunları DokeV oynanış görüntüleri ile birlikte Gamescom’da duyuruldu. Zaten Black Desert Online’da MMORPG dünyasına, görselliğiyle ve oynanışıyla yeni bir soluk getiren Pearly Abyss’in kredisi çok yüksekti. BDO’nun hâlâ güncel ve aktif bir oyuncu kitlesine sahip olduğunu hem dünyada hem ülkemizde görebiliyoruz. Aynı zamanda Crimson Desert adlı, yine görselliği ve mekanikleri dolayısıyla merakla beklediğimiz bir başka MMORPG oyunu üzerinde de çalışıyorlar.

DokeV’de de, yapımcı bizim merakımızı fazlasıyla kazandı. Crimson Desert’in de devasa bir oyun olacak olması, hepsinin altından nasıl kalkacaklar endişesini de doğurmuyor değil fakat umarız videoda gördüklerimizi, oyuna istedikleri gibi aktarabilirler. Çünkü her şey çok eğlenceli ve göz alıcı duruyor!

DokeV Pokemon serisine rakip olmaya geliyor. Dokabi adlı yaratıkları toplayarak, onları geliştirip güçlendirdiğimiz ve savaştırdığımız bir oyun olacak. Videodan anladığımız kadarıyla, kendi karakterimizle de savaşlara girebiliyoruz. Aynı zamanda sandbox bir içeriğe de sahip gibi gözüküyor.

İnanılmaz ve göz alıcı grafiklere ve dünyaya sahip DokeV. Üstelik bu dünyayı gezmesi de çok eğlenceli gözüküyor. Kaykay, araba ve çeşitli binekler ile karada gezebiliyor, yine farklı araçlarla uçabiliyor ve denizde jet skiye binebiliyoruz. Bu göz alıcı grafiklerin getirdiği bazı endişeler de var tabii ki. Bilgisayarlar için sistem gereksinimleri gibi.

Oyunun henüz çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, ücreti gibi bilgileri belli değil. Nintendo Switch hariç tüm konsollara ve PC’ye gelecek gibi gözüküyor. Daha yakından takip etmek isterseniz, buraya tıklayarak oyunun kendi resmi sitesine gidebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend