BATMAN OYUNLARI İNDİRİME GİRDİ

BATMAN

Batman (Yarasa Adam) ilk kez Detective Comics’in 27. sayısında çizilen bir çizgi roman süper kahramanıdır. Bob Kane ve Bill Finger tarafından yaratılmıştır. Dünya çapında en çok bilinen süper kahramanlardan biridir. Batman’in gizli kimliği ise milyarder, sanayici, playboy ve hayırsever olan Bruce Wayne’dir.

Oyuncuların en sık kullandığı platformlardan biri olan Steam, yeni indirimlerle karşımıza çıkıyor. “Bruce Wayne’in doğum gününü kutlayın!” başlığı altında  indirim uygulayan Steam, oyuncuları ve süper kahramanın hayranlarını mutlu etti. Oyunlara ayrı ayrı indirim uygulanmasının yanı sıra  ek olarak bu oyunların “Arkham Collection” adı altında  tek bir pakette birleştirip zaten indirimli olan oyunlara bir daha indirim uygulayan bir sürümü de mevcut durumda.

İşte indirime giren bazı popüler Batman oyunları:

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edıtıon

Batman olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin ve Gotham’ın en büyük kötüleriyle yüzleşin. Arkham Asylum’un her santimini keşfedin ve kötü şöhretli adada özgürce dolaşın.

Batman: Arkham Cıty – Game of the Year Edıtıon

GOTY Edition’ın piyasaya sürülmesiyle Arkham City ve tüm DLC’leri tek bir düşük fiyata alın!

Batman: Arkham Knıght

Arkham Knight, Rocksteady Studios’tan ödüllü Arkham üçlemesini epik sonuca getiriyor. Yeni nesil platformlar için özel olarak geliştirilen bu oyun, Rocksteady’nin benzersiz şekilde tasarlanmış Batmobile versiyonunu sunar.

Injustıce 2

Injustice 2’de en sevdiğin DC efsanelerinden müthiş bir versiyon oluştur ve onları güçlendir. Bu senin efsanen, senin maceran, senin Injustice oyunun.

BATMAN

Eğer süper kahramanları ve aksiyon içerikleri oyunları seviyorsanız bu indirim tam size göre! 22 Şubat’a kadar geçerliliği bulunan indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend