A MEMOIR BLUE, BİZLERİ AĞLATMAYA GELİYOR

A Memoir Blue

Cloisters Interactive isimli bağımsız bir yapımcının ilk işi olan A Memoir Blue duyuruldu. Annapurna Interactive yayımcılığını yapacak. Oyun, duygusal bir anlatıma ve hikayeye sahip. Sanat tasarımı da ilk bakışta çok ilgi çekiyor.

Seneler öncesinden bir şarkı, şampiyon yüzücü Miriam’ın hafızasındaki izleri açığa çıkarıyor. Çalkantılı çocukluğu ve üzerine titreyen annesiyle paylaştığı karmaşık ilişki serüveninden anılar barındıran bir yolculuğa çık.

El çizimi ve 3B grafikleri bir araya getiren yapımcı, oyunu bir şiir olarak da yorumluyor. Oyun, bir anne ile kızı arasındaki sevgiyi anlatıyor. Miriam’ın, anılarının derinliklerinde yüzdüğü büyülü-gerçekçi yolculuğuna hayat veriyor. Miriam içindeki çocuğa yeniden kavuşup annesine olan sevgisini derinleştirirken oyundaki bir dizi vinyet, fedakarlık ve kalp kırıklığını zafer ve gururla harmanlıyor.

A Memoir Blue için çıkış tarihi veya fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Tüm konsollara (Xbox, PlayStation, Nintendo Switch), Steam’e ve iOS platformuna çıkışını yapacak; çıktığı gün Game Pass’e dahil olacak. Oyunu Steam üzerinden takip etmek isterseniz, buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilirsiniz. Aynı zamanda yapımcının kendi sitesinden de gelişimini takip edebilirsiniz.

Written by
Her şeyin farklı olduğu bir dünya da yaşamak isteyen biri...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Send this to a friend